| Kyzz a întrebat:

Cum as putea avea parul drept fara al intinde cu placa?
gen asiatic...

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Dupa ce faci un dus, poarta un fes pe cap.Sau cel mai bine fa dusul seara si dormi cu fesul pe cap. Dimineata cred ca parul ar trebui sa fie intins.

| Foarfeca a răspuns:

Pai pur si simplu cu peria. Dupa ce faci dus pe cap sau baie, incearca cu peria. Nu o sa stea mult (doar o zi, 2). Asa a incercat si o colega de-a mea care e creata creata si a mers.

Succes =]

| Floricell_4708 a răspuns:

Masina de calcat?rolling on the floor
Am glumit.placa e cea mai buna solutie

Take care>:d

| pandora_5443 a răspuns:

Exista un tratament care se numeste "brazilian keratin tratament" care tine parul drept 5-6 luni.