| ochiverzi91 a întrebat:

Cum as putea face ca parul meu sa creasca mai repede? Nu folosesc placa, feon, sau orice altceva care provoaca deteriorarea parului...si totusi nu imi creste cum ar trebui sa creasca. Imi puteti recomanda vreo masca de par sau vreun produs bun pentru cresterea lui? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| seena8616 a răspuns:

Ulei de ricin (simplu sau in combinatie cu ulei de masline). Il gasesti in farmacie si nu e scump. e pana in 5 lei o sticluta.Il aplici la radacina si masezi 2-3 minute. Mai exista un ser anticadere de la Gerovital care se aplica tot la radacina si se maseaza si pe langa ca stimuleaza cresterea parului, impiedica pierderea acestuiawinking

2 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Seara inainte de culcare impletesteti parul foarte strans 2 se poate face o crema din albusul unui ou si putina lamaie dar mentionez ca asta iti va deschide parul...^^ dar cel mai repede cresti daca te prinzi si trebuie sa-ti tai locurile care sunt arse sper ca ti-am fost de folos te pup ^^

| alphaatotstiutorul a răspuns:

Apa. Uda-l mai des.