| OnlyGirl a întrebat:

Cum as putea sa-mi intind parul fara placa?

funda

Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Cu feonul si cu peria rotativa, sta mai frumos decat cu placawinking iese cu volumhappy

11 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Ti-l poti intinde cu uscatorul si cu o perie speciala (rotativa )pentru asa ceva. Peria o poti gasi si in catalogul Avon. Costa cam 30 lei...
Eu asa mi-l indrept.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Pai...cu placa?big grin

| ZoeyMe a răspuns:

Pe facebook mergi pana jos in pagina de tot si pe undeva in stanga iti scrie limba. Tu dai click pe ea si iti alegi pe care vrei.La hi5 mergi din nou jos in pagina si in stanga ar trebui sa scrie,,© 2003-2010 hi5 Networks''' iar dupa asta limba. Din nou dai clik si iti alegi limba. Sper ca am fost de ajutor.

| ZoeyMe a răspuns:

Aaaa...scz am vrut sa raspund la alta intrebare.

| OnlyGirl explică:

Raspunsul tau m-a lamurit laughing)))

| Juliana a răspuns:

Acasa sigur nu o sa poti sa il faci ca si cu placa cu piaptanul, dar la unele saloane iti poate face cu ceva perie rotativa si o sa iti stea perfect drept!

| cristianorudi7 a răspuns:

Trage de el pana... face prrrr

| ela_9708 a răspuns:

Cu ceara de par... dp ce faci baie iti pieptani parul sh alici pe fiecare suvita ceara. o sa-ti stea dreptbig grinaa sh mai sunt sh balsamuri de la nivea pentru par drept, nu sunt chiar asa de scumpe, dar mai buna e ceara:* fundita?

| Deea :x a răspuns:

Pai cu uscatorul si cu o perie big grin

| Dizzi a răspuns:

Dupa ce faci baie`...
te piepteni cu un piepten...
si te usuci...in timp de te piepteni.
si iti sta cat de cat drept:X

sper ca te-am ajutat:

Funditabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt cam in aceeasi situatie ca tine.thinking O sa incerc si eu cu periabig grin