| Yollanda;x a întrebat:

Cum as putea sa scot in evidenta ochii albastri avand in vedere ca nu sunt mari? Ce culori de fard mi s-ar potrivi mai bine? As prefera ceva simplu, nu incarcat!

Răspuns Câştigător
| littleangelpretty34 a răspuns:

Pai eu stiu ca atuni cand porti ceva inchis ti se deschid ochii si cand porti ceva deschis ti se inchid.
Eu as zice sa te dai cu un far inchis de ex.:maro
acum depinde si de tine:d

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Http://extrememakeup.blogspot.com/......or_06.html

Ar merge foarte bine un turcoaz :x

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Am incercat eu renumitii smokey eyes :x si crede-ma ca-mi sta de minune:x
uite aici :)
http://www.flu.ro/articole/Frumusete_si_dieta/Smokey_eyes.html

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Albastru pentru fard si negru pentru contur, creion happy ti-ar sta binewinking

| pufuletziiiiiii a răspuns:

Pentru ochii albastrii merg foarte bine nuantele de bej, auriu, gri sau Orange dar in nici un caz albastruhappy