| Diiana232997 a întrebat:

Ce exercitii recomandati pentru slabit?

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_4467 a răspuns:

Draga mea, la 13 ani esti mult prea micuta pentru curele de slabire.Nu te prosti, o sa iti strici stomacul, si in plus, nu te va ajuta prea mult, dupa ce te vei lasa de ea te vei ingrasa la loc, asta e sigur.Mama ta nu te-a informat ca nu e bine sa tii cure de slabire la o varsta atat de frageda? Daca tot vrei sa slabesti, cel care te va ajuta intr-adevar este sportul. Apucate de el cat mai repede, daca vrei sa arati bine pana la vara.Si foarte important este sa te obisnuiesti cu un regim alimentar sanatos.Consuma multe fructe si apa din plin, de asemenea nu manca dupa ora aprox.6.Si ia-ti adio de la dieta. Daca vei tine cont de sfaturile mele, in aprox. 2 luni, cu multa munca si perseverenta, poti sa dai jos in jur de 4 kg.Succes la slabit!

6 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

In 1 luna nu stiu...

| Raisa a răspuns:

Hai frate @andronicoaia e prea putin 4 kg in 2 luni adica cum dracu 4 kile in 8 saptamana?straight face
si eu am aceeasi problemastraight face dar am sa pun o intrebare imi raspundeti acolo

| Ea.e. a răspuns:

Ce iti trebuie ma la 13 ani dieta?!
Si eu am 13 ani.straight face Eo am 1. 60 si 48 kg
Cat de grasa ai putea fi sa slabesti 4-5 kile?
Poti sa devii anorexica. straight face

| Miruna Pavel a răspuns:

Cel mai bun mersul si abdomenele. mersul e chiar mai bun decat alergarea uusoara. succes si sa ne anunti cand scoti ceva rezultate. :*

| ioana0714 a răspuns:

Poti sa alergi...Sa faci si tu miscare...Sa nu mananci prea mult.