| dedfgv a întrebat:

Cum asi putea sa cresc in inaltime? in afara de sa joc baschet

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Ai putea sa te accepti asa cum estiwinking

| onasis1961 a răspuns:

Spune ce varsta ai ca sa te ajutam? Ce inaltime si ce greutate? Modalitati de crestere sunt multe!

| yonut98 a răspuns:

Buna intrebarea si eu as cam vrea acelasi lucru straight face

| IonutzAlexandru91 a răspuns:

Ca baiat mai cresti 1-2 cm pana pe la 22 de ani, asta daca nu te duci la sala si tragi de fiare. Dar ca fata, mai greu. Cum zicea si 10011993, cel mai mult conteaza sa te simti bine in pielea ta.