| DamiPapucii a întrebat:

Cum ati descrie haina vostra preferata? Funda celei care imi place

Răspuns Câştigător
| Roar a răspuns:

Haina mea preferata este un tricou cu Happy Three Friends ♥. Iubesc tricoul asta deoarece este ca o a doua piele pentru mine si exprima felul in care sunt si cum ma simt.mai ales ca este negru ^^.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haina mea preferata este un tricou, adus de tata cand a fost in Spania.Este alb si largut si are un mic toleador cu doi dinti la vedere, cu nas mic si carn, imbracat in albastru.Este foarte simpatic si imi place foarte mult, imi poarta chiar noroc.

Funda?big grin

| BlackheartQueen a răspuns:

Articolul meu vestimentar preferat este un bolero rosu coral pe care l-am achizitionat recent.Este simplu,dar are atasat in partea stanga o fundita si o floare, mici, de aceeasi culoare. happy

| JiHyun a răspuns:

O bluza gri cu o pisicuta cu palarie si jos scrie Poker Face(nu sunt fana Lady Gaga)

| smecherulxxl5 a răspuns:

Prea usor...bluza mea preferata e de la firma nike:X:X:X.e neagra si o iubesc:X:X:Xam cumparat-o cand aveam 13 ani si acum am 15...si ink imi mai vine.am cumparato de la mall cu 135lei.