| kajen4ever a întrebat:

Cum credeti ca arat? va roog raspundeti-mi vreau sa vad ce cred oamenii despre mine.

18 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Daca te referi de la poza de la profiul, desi e cam mica. eu zic ca esti foarte draguta love struck chiar scumpalove struck si imi place parul drept. Dar, nu ar trebui sa-ti pese prea mult de cred altii, trebuie sa te simti tu bine in pielea ta si in hainele tale. Trebuie sa fii tu insuti, oricum. pentru mine esti o scumpete de fata love struck

| Saya a răspuns:

Cum putem noi stii cum arati din spatele monitorului? oO

| BloodPrison a răspuns:

Bună!
eşti drăguţa, dar ce este în interior contează.
pa pa

| MyYLife a răspuns:

Cum sa-ti spunem cum arati daca noi nici nu te vedem! De unde sa stiu cum esti tuh.Eu nu am puteri magice ca sa vad pe tine in minte. Daca cineva are puteri raspunde-ti bietei fete.Sa nu-mi spui ca te-ai transformat in Sadha din poza.

| ioanaioana a răspuns:

Cea de la avataru tau? Cea de la avataru tau nu e o actrita indianca?

| kiss99 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa te vad ca sunt sigura cu nu esti tu in poza

| DUTCH a răspuns:

Pentru o fata ai o mustata destul de maricica

| kajen4ever explică:

De ce nu vad raspunsurile?

| kajen4ever explică:

Nu sunt eu in poza.as vrea sa spun cum va imaginati ca arat cum a facut andreyoman.va orientati dupa raspunsuri si intrebari.kk?

| seby005 a răspuns:

Un copil simpatic.

| elenabzz a răspuns:

Daca ne arati si o poza...

| AndreYoman a răspuns:

Hmmmm thinking
Cred ca bruneta, ochii verzi sau caprui
Locuiesti pe undeva prin Valcea, daca ai fi copac ai fi liliac, iti place melodia: Play & Win - Ya BB la nebunie, si iti plac filmele indiene big grin
Cate am nimerit?

| NightCrowler a răspuns:

Si eu de unde sa stiu cum arati? Nu am nici o poza cu tine.

| edy132 a răspuns:

Daca ti-as face complimente as minti pentru ca nu te cunosc si nu cred ca te cunoaste cineva de pe TPU, dar intreabati prietenii ce cred despre tine. Daca cineva are o parere proasta despre tine nu lua in seama, nu trebuie sa-ti pese ce cred altii, conteaza ce crezi tu si daca tie iti place cum esti asta e tot ce conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O scumpă domnişoară de vreo 11-12 anişori, nişte ochişori frumoşi şi mari, un zâmbet doar al tău şi o inimioară bună aşa cred eu.
O seară de vis!

| oana_4507 a răspuns:

Foarte uratalaughing mai urata decat cioara vopsitarolling on the floor

| anuta_9412 a răspuns:

Nu prea cred ca esti tu cea din poza, dar... daca esti tu arati foarte bine

| Eemmita a răspuns:

Esti romanca imbracata in shari?