| Kane a întrebat:

Cum fac sa imi creasca barba mai repede?

3 răspunsuri:
| Antimanele104 a răspuns:

Fără nici un fel de glumă, fă o labă, te poate ajuta, crescându-ți nivelul hormonal din corp, deci accelerându-ți și creșterea bărbii.Nu uita de asemenea că și creșterea bărbii este diferită de la un bărbat la altul datorită diferențelor hormonale.

| Gerrard08 a răspuns:

Unele mituri spun ca daca iti dai cu lama pe fata parul va creste din belsug, dar acest mit e fals, te vei alege doar cu irirtatii, daca fizionomia ta e de asa natura asa vei fi mereu, ai observat ca unii au peste 20 de ani si abia daca au barba, depinde acum si de varsta ta, abia dupa 18 ani incepe barba la baieti cu adevarat sa creasca

| frankyminune a răspuns:

Cu barbă nu ești mai jmecher, traieste-ti copilăria pentru că o să te saturi toată viața sa te barbieresti.