| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot confectiona colti de vampir pentru Halloween singura, fara sa ii cumpar? Dau funda!

2 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Mai bine e sa ii cumperi.Nu ai garantia ca ti se vor primi si pui o gramada a clei acolo, nu cred ca vrei sa porti clei pe dinti.
La noi la scoala e un leu o pereche de dinti din aia!

| Anonimaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ia-ti niste unghii false dinalea ascutite si potriveste-ti unghia mica pe dinti, adica pe canini respectivi si sipestetii cu lipiciul unghiilor acelea falc, stai linistita ca nu dauneaza cu nimic acela, sa nu iti lipesti cu superglue sau alte alea, dar inainte sa iti pui unghiile cele mai mici sterge dintele cu o bucata de carpa, servetel etc. suprafata va fi umeda si nu se va mai lipi... bafta :* happy