| Anonima_5812 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa-mi cumpere ugg? Va rog mult spuneti-mi...batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Linna a răspuns:

Spune. le ca "Mosul " trebuie sa vina la tine cu ceea ce iti doresti tubig grin si tu ti.ai dori ugg. : x profita ca trebuie sa vina "Mosuuuule " :devil)):*! Succes. Daca nu reusesti. strange. ti bani si cumparati singurahappye cel mai bine!

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Spune-le sa ti le ia de craciun, iar de ziua ta nu mai ceri nimicbig grin
[sigur iti vor luat si anul viitor...]

| AngelOnEarth a răspuns:

Nu stiu cum i-ai putea convinge, dar care este motivul pentru care ei nu vor sa-ti cumpere? Poate pentru ca sunt destul de scumpe? O pereche de UGG-uri originale poate costa si 300 RON. Celelalte care costa in jur de 100 RON nu sunt originale, deci talpa nu este facuta din acelasi material ca cele scumpe si iti pot deforma piciorul. Eu zic ca daca asta e motivul mai bine s-o lasi asa decat sa-ti iei niste cizme de proasta calitate care iti pot face si probleme.

| Michelle_5585 a răspuns:

Buna! Pai nu stiu. daca inveti bine la scoala poti sa te folosesti de asta.eu le spun ca si invat bine si ca ii si ajut...si ca vreau lucrul asta.si de obicei pana la urma ii convingtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce culoare vrei?

| Spike189 a răspuns:

Pai daca tot vine craciunul, spune ca ai vrea sa iti aduca Mosulaughing

| yumyumXDcherry a răspuns:

Um...
demonstreaza-le ca meriti?
nu stiu, ajuta-i in casa, treburi ceva pentru a le da de inteles ca vrei neaparat ugg si ca il meriti
daca nu se lasa mai prejos atunci... din pacate trebuie sa stai sa strangi bani sau sa-ti iei o slujba [parerea mea]

hope that I helped you ^^

| balintsebastian a răspuns:

Pai ai putea parerea mea sa inveti mai bine si sa te descurci mai bine la scoala si pate asa o sati cumpere ugg-ul

| dedu a răspuns:

Dar este dorinta ta si spune-le ca tie iti plac foarte mult si tu le porti nu ei

| goguletzu211 a răspuns:

In functie de culoare