| Ramona7 a întrebat:

Cum imi pot decolora putin parul in mod natural? dau fundita!

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cu ceai de musetel concentrat.

| Popescu_Roxana_1990 a răspuns:

Te poti spală cu ceai de mușețel de fiecare data cand faci baie si se va deschise cu timpul sau cu apa oxigenata. Daca alegi apa oxigenata, iti dai cu ea pe par si dupa stai la soare si ti se decoloreaza destul de mult in functie de cat lași pe par. Dar eu as recomanda totuși vopseaua, eu sunt jumate vopsita si e foarte bine e parul mai uscat in zona cu vopseaua dar in caz de ma duc la salon si o pot îndepărta.winking

| hris a răspuns:

Fa o masca cu 6 linguri de miere si una de ulei de masline, maresti cantitatea in functie de lungimea parului, trebuie sa iasa de consistenta samponului. Se decoloreaza cate putin la fiecare aplicarehappy sper sa te ajute