| Derye a întrebat:

Cum imi pot electriza parul? Adica sa'mi stea ridicate in sus ceva fire de par, cum are Adam Lambert in videoclipul de la Whataya want from me!

Dau fundita, daca nu era evident!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Freaca-te pe cap cu ceva sintetic, sau cu o perie de par din plastic.

11 răspunsuri:
| Derye explică:

@ioanaw: Imi pare rau daca tu esti atat de plictisita incat sa stai sa'mi urmaresti progresul pe acest site. Multam'...macar stiu ca cineva intra pe profilul meu.

@Deeiu: Nu cred ca il avea cu gel, pentru ca ar arata nasol in video. Uite'te pe Taraf TV si vezi acolo elemente din categoria: "Lucruri ce nu trebuie si nu le voi face niciodata"!

@Multumesc Elianna!

| mariaw a răspuns:

Inca o intrebare dedicata centrului universului tau...parul.
Pt a nu-ti electriza parul trebuie sa eviti periile cu fire din nylon, plastic sau metal. So.foloseste-le cu incredere

| Coriii a răspuns:

Tapatwinking

| smaranditza a răspuns:

1.gel
2. tapaj+fixativ
3. spuma fixativa
4...priza!

| Deeiu a răspuns:

Eo cred ca Adam a avut parul' facut cu gel atunci.straight face
Pur si simplu.iei suvita de par si ii bagi la greu gel de par.nici nu necesita spalare si nu e nici scump...(acu' depinde de care iei)
tongue
Succes!

| shadovv a răspuns:

Urinezi pe priza

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Pentru amatori: bagi un cui în priză.
Pentru profesioniști: cauți o priză cu 380 V și faci ce ziceam mai sus.

| judgement a răspuns:

Bagi 2 degete in priza big grin

| Nemesis_9263 a răspuns:

In prima faza, il indrepti cu placa(daca ai). Apoi, folosesti ceara de par(eventual si fixativ)si il aranjezi cu mainile, dandu-i forma pe care o doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gel de par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi iei parul si alegi parti pe care vrei s le ai ridicate il imparti si iei cate o suvita groasa +pieptan si tapezi adica dai cu pieptanu dinspre varf inspre radacina pana nu mai ramane nimic in mana ta adica pana ce parul revine normal doar ca mai electrizat big grin si faci asa cat vrei de preferat in varful capului adica depinde cum esi frizata eu is in scari si am parul in varf scurt nu tare. si uneori il tapez iesei fainwinking