| Andre a întrebat:

Cum imi pot scoate punctele negre?

Răspuns Câştigător
| dyanna_8752 a răspuns:

Intreaba la farmacie si vezi ce ti se recomanda, eu am incercat urmatoarele : un amestec de ulei vegetal si zahar si am aplicat pe zonele cu probleme dupa care se inlatura, daca faci tratamentul de 2 ori pe saptamana vezi rezultate

2 răspunsuri:
| cnaibig a răspuns:

Cu o crema nu mai sti cum se numeste thinking clearskin pentru cosuri la mine a dat rezultat :Xbatting eyelashes.

| andutuprimus a răspuns:

Pai trebuie sa iti cumperi un medicament care le ingheata permanent(se gaseste in farmacii si nu sunt sigur de "permanent"). Poate ca nu vor disparea, dar nu se mai pot observa!