| CrissRonnye7 a întrebat:

Cum iti dai seama daca ai nasul lung fata de fata ta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posteaza o poza si iti spunem noi.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu poate nu-ti dai seama, fiind nasul cu care te-ai nascut, crescut si te-ai obisnuit cu el, dar pune o poza aici si-ti spunem noi daca este lung ori ba!
Nasul nu se masoara in functie de marimea fetei, ci de estetica fetei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ar fi mai mic care ar fi dinstanta dintre el si buza superioara?

| PublicName330 a răspuns:

E ca la Pinocchio

| BibiV2001 a răspuns:

Incearca sa iti imparti fata in 3 sectiuni, pe orizontala, egale. Daca nasul depaseste sectiunea din mijloc, atunci e mai mare.

Asta se foloseste in cazul portretelor, dar banuiesc ca merge si 3D happy