| adfg50 a întrebat:

Cum m-ati sfatui sa ma imbrac la o aniversare? [fetele ] Fundăă :**

Răspuns Câştigător
| ValentinnaV a răspuns:

O pereche de blugi albi sau negrii si o bluza rosie sau crem si o esarfa colorata.o pereche de colanti negrii, o camasa mai deschisa la culoare si un papion colorat..Alege culori deschise, probabil sarbatorita va alege niste culori puternice asa ca na..sa nu o eclipsezihee hee
Colanti, blugi negrii/albi si o camasa sau o bluza de culoare deschisa (roz deschis..crem..bleu..chiar si alb) si o pata de culoare cu o esarfa un papion sau chiar si o cravatabatting eyelashes :*

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Daca ai peste 10 ani niste blugi/colanti, cu o bluza draguta, parul aranjat, ori lasat liber si niste cercei, poate o bratara, parfum...cat mai lejer ca te duci sa te distrezi si cine stie cat va mai tavaliti pe acolohee hee

| Lisa01 a răspuns:

Cum te simti tu mai bine.Tu trebuie sa te simti confortabil nu sa ii multumesti pe restu.Bafta

| CryForYourLove a răspuns:

Blugi,camasa si niste accesorii dragute.