| adela500 a întrebat:

Cum mai poti sa iti faci unghiile inafara de modele,cu ziar, cu apa, false sau cu gel.mai este vreo medota?

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

Cu buretele adica ombre nails, impletite-braided nails, splatter nails adica sa arunci stropi de oja pe unghie cu paiu se vede super, uite un canal de youtube, eu de aici ma inspir:http://www.youtube.com/user/cutepolish/videos

4 răspunsuri:
| MhPnr a răspuns:

Poţi să le faci 3 D dar sunt greoaie pe unghie şi te încurcă. poţi să le schimbi structura gen să fie ascuţite sau să aibă o formă de floare la vârf, zic şi eu.

| ada2203 a răspuns:

Poti sa ti le faci din portelan, la un salon, sau cu acrilice, 3D...sunt super, am incercat si eu... Funda?