| maraa_9303 a întrebat:

Cum pot capata un bronz cat mai rapid?

Răspuns Câştigător
| gabitza_6878 a răspuns:

Stai pe camp o ora, doua si te faci neagra ca o cioara
am mers eu la o prietena la tara si am stat pe strada vreo ora si jumatate si acum sunt bronzata de tot ( in conditiile in care eu aveam pielea alba ca branza )

5 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Hmmm... lenevind la soare, evident!

| puffa_6346 a răspuns:

Am auzit si eu de la o prietena ca daca te dai cu ulei de masline inainte sa stai la soare te faci neagra:X nu am testat dar am sa incerc si eu :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei ciocolata si te freci cu ea.

| dean a răspuns:

Te invit sa mergi cu mine la plaja, daca ma lasi sa-ti dau cu crema pentru protectie solara o sa ai rezultate nemaipomenite, un bronz de calitate in mai putin de o zi! Deci facem afacerea?, kiSS!

| razaila a răspuns:

Exista niste spray-uri/creme speciale din cate stiu eu happy