| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Cum pot face sa imi tin parul mai lung? A ajuns deja pe la jumatatea spatelui meu(am 1 metru 30)dar imi tot cade, strang cate un snop de fire de par in perie de vreo 2 ori pe zi din cauza matretei.Prietenii si familia imi spun sa il tund, dar nu stiu ce sa fac. Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Consider ca ar fi pacat sa il tunzi, ai putea sa incerci alte metode printre care sa faci un tratament anti-matreata poate asa nu vei fi nevoita sa te tunzi :*

4 răspunsuri:
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Catsi ani ai la 1. 30?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti iei din varfuri putin e suficient, incearca sa schimbi samponul.

| CrAzYAbOuTMuSiC explică:

Oricum o sa iau putin din varfuri, si samponul pe care il folosesc e de la L'oreal