| diana_6879 a întrebat:

Cum pot sa fac sa am sprancenele mai dese? fundoaie

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Le dai cu ulei ede ricin si se indesesc sau umplii spatile dintre firle de par cu un creion dermatograf in culoarea pielii tale

9 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Le dai cu ulei de ricin si astepti sa creasca sau poti sa tie desenezi cu un creion dermatograf

| deutSa a răspuns:

Cum sa dai cu ulei de ricin? laughing

Doamne.Acuma uleiul de ricin il folosesti pentru orice?! Ce tampenie.

Chiar m`am amuzat laughing

Trebuie sa te pensezi mai des, asa firele de par iti vor creste mai lungi si mai "groase" altceva nu ai ce sa faci

| deutSa a răspuns:

@ spuf
Si eu am incercat uleiul de ricin, dar asta nu inseamna sa-si dea peste tot cu elwinking mi-am spus parerea si n`am comentat la ce ai spus tu ok?

| Hassel a răspuns:

Te pensezi cat mai deswinkingpace.

| Blablabla0012 a răspuns:

Deci happy iei un rimel care nu mai e bun, il cureti sa fie gol inauntru sh pui ulei de ricini in el happy sh te dai in fiecare seara ca el happy, poti sa-l folosesti sh pentru genele tare sa fie mai lungi sh frumoasehee hee uleiu de ricini e bun sh pentru par happy

| Blablabla0012 a răspuns:

Pff e foarte bun stai lin laughing Sh nu s da pestetotwinking e bun pentru par, sprancene sh genewinking Doar nul iei acum s t dai p buze, p l urechi =]] p la calcaie, ce naiba =]]

| haifisch a răspuns:

Faci schimb cu mine.

| spuf_8357 a răspuns:

Draga deutsa uleiul de ricin este recomandat in general pentru cresterea parului cat si pentru intretinerea lui happy, alta data nu`ti mai da cu parerea daca nu ai incercat pe pilea da pentru ca poti baga unele persoane in ceata! Diana eu am folosit ulei de ricin dimineata si seara timp de 3 luni si rezultatele sunt extraordinare!

| ttteo a răspuns:

Folosesti ulei de ricin. face minuni. se gaseste la orice farmacie si costa in jur de 4 lei. pupici