| 1Q a întrebat:

Cum pot sa imi conturez barba adica sa arate foarte bine conturata cum mai au unii gen Alex Velea de zici ca e desenata

3 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Doar nu crezi ca Velea se face singur acasa. Mergi la un frizer care stie ce face. Pana la urma daca nu ai barba suficient de deasa nu o sa arate asa.

| fasfasfasafas a răspuns:

De duci la frizer

| Dreadlock a răspuns:

La prostu ala tot e makeup, Photoshop si masterizare LA melodii. Pentru ceea ce ai vrea tu sa ai iti trebuie barba deasa si sanatoasa, uleiul de ricin e foarte bun la asta dar va trebui sa te barbieresti des pentru ca barba va create repede. Daca esti tanar eu zic sa mai ai rabdare, LA 35 vei avea barba sarma.