| LarisaMaria a întrebat:

Cum pot sa imi decolorez parul natural ( fara nuantator, vopsea etc. ). Multumesc mult. Funda

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Larisa! Depinde care este culoarea naturală a părului tău. Sinceră să fiu, nu te sfătuiesc să folosești apa oxigenată- pe un păr șaten iese un roșcat țigănesc de plângi cu vorbe în plus, degradează firul de păr. Trebuie să ții cont că această apă oxigenată se găsește în farmacii cu diverse concentrații. Dacă nu mă crezi, taie-ți o șuviță și experimentează pe ea ca să constați chiar tu efectele. Metode naturale nu prea ai, chiar dacă unii promovează ceaiul de mușețel sau lămâia- rezultatele sunt nule. http://www.stilfeminin.ro/......rului.html
O seară cu zâmbet să ai!

| pinky_2278 a răspuns:

Buna larisa:*.Eu iti recomand sa ti l vopsesti cu albastru de metilhappy. Stiu ca pare ciudat si caraghios, dar se ia la cateva spalari imediat. Sper ca te am ajutat.Papa:*:*:*

| raluca1111 a răspuns:

Apa oxigenatahee hee

| Geany_7021 a răspuns:

Cu apa oxigenata si ai sa devii blonda happy

| ruphusica a răspuns:

Buna am incercat si eu cu apa oxigenta dar nici un rezultatsadimi spune si mie cineva cum trebuie folosita!