| Marianneftw a întrebat:

Cum pot sa scap de punctele negre si albe vechi? Am mers la salon dar vreau sa incerc si singura acasa. Fara benzi din acelea, ca nu merge, si fara albus de ou sau alte chestii din astea. Ma refer cum sa le scot cu degetele fara sa raman cu pete sau cicatrici.

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Cu un inel. Apesi si tragi incet marginea peste piele. Ar trebui sa iasa punctele negre.

| UltraLex a răspuns:

Exista niste instrumente cu care le poti scoate nu stiu cum se numesc presupun ca le poti gasi la farmacii iti las un link sa vezi cam cum arata

https://www.youtube.com/watch?v=ZjqHZP942Us