| MeAndMe1000 a întrebat:

Cum pot scapa cel mai rapid de cosuri?

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu poti scapa "rapid" de cosuri, ci pe termen lung.
Acum 2 ani aveam o serioasa problema cu cosurile, imi ieseau des si erau mari! Chiar daca nu erau multe, ma enervau. Am luat Zynerit de la farmacie, ei bine a functionat, n`am mai avut cosuri. Iar acum de cand am terminat tratamentul cu el in fiecare seara/dimineata ma demachez, imi curat tenul( cu un gel de curatare, eu folosesc de la AVON tot ce spun aici. Aici depinde, poti alege si alte firme ), il exfoliez ( E o masca de la PLANET! SPA AVON, dar o folosesc de 2 ori pe saptamana.), il tonific( Lotiune Tonica,pentru cosuri. ), apoi il dau cu o crema hidratanta. Si nu mai am probleme grave cu cosurile, sau alte d`astea. Pasi curatare,exfoliere, tonifiare, hidratare ar trebui sa ii urmeze orice adolescenta, sau femeie.

| Dreamer a răspuns:

Sex !

| Annalina99 a răspuns:

Un clean &clear sau o crema balea young[eu am folosit si a fost fff folositoare]

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Buna,
1.Te speli mai des pe fata.
2.fierbi apa o iei de pe foc si o pui intr-un castron /vas mai mare si te pui cu fata la castron dar iti pui prosopu peste cap.
stai circa 20 de minute pentru ati deschide pori fetei apoi te pui si storci cosurile si bunctele negre ca ies mai repede.
Numai bine si sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu.

| biancaalexe a răspuns:

Folseste zyerit sau crema Clear Skin;).
http://www.ca.avon.com/......arskin.jpg