| Fly2Sky a întrebat:

Cum pot scapa de bronz?

Răspuns Câştigător
| dianamariana2001 a răspuns:

Da-te cu lamie.

2 răspunsuri:
| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de bronz dar asteapt sa te jupoi cam o saptamana-daoua daca esti foarte bronzat. Baiete dar pe vremea asta e foarte cool sa fi bronzat. Ar trebui sa fi mandru de asta si cine iti spune ca nu iti sta bine sau mai stiu eu ce gluma proasta ("tachinat") inseamna k este gelos. Dupa parera mea daca esti bronzat inseamna k ai fost la mare sau la paja sau mai sty eu unde si te-ai distrat pe cinste pentru asta ar trebui sa fi mandru! Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| Adinaa28 a răspuns:

Cand faci dus, freaca-te cu o lamaie pe zonele unde vrei sa scapi de bronz. happy FUNDA?