| georgyana1398 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri si pete rosii de sub piele.am inkerkt km toate metodele naturiste. si zynerit si skynoren si multe solutii si creme unele date chiar de dermatolog si tot degeaba.mai stiti ceva ce funktioneaza cu adevarat? vreau raspunsuri plz... dau funda si vot:*

Răspuns Câştigător
| vioreld a răspuns:

La mine au disparut folosind ERITROACNOL. Mi-am dat de 2 ori pe zi cu el, dimineata si seara si au disparut complet si a trecut 1 an de cand am terminat si nu am mai avut nici o pata rosie si nici un cos. Iti recomand, este si foarte ieftin, eu am dat 7 lei pe un tub de alifie ERITROACNOL.

3 răspunsuri:
| IulianaRC a răspuns:

Buna. Incearca o masa dintr-un albus de ou si o lingura de malai. aplico de 3 ori pe saptamana. asteapta pana cand se usuca si apoi clalteste tenul si aplica o crama usoara.

| Min_2759 a răspuns:

Incearca Argila. O sa fii mutsumita de efectele ei. Si eu am incercat. Mult nororc ~ :3

| Skyring a răspuns:

Sperma si daca tu crezi ca eu glumesc atunci gresesti. sunt pe cat se poate de serios.