| valutsy a întrebat:

Cum pot scapa de petele, semnele pe care mi le.au lasat cosurile? ce crema sa folosesc?

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Crema de galbenele. mie mi-au trecut si semnele si cosurile de la crema de galbenele.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Stiu eu o crema f buna de la yves rocher.seboo specific anti-imperfections.costa 45 d lei.e f buna.mie mi-a fost de ajutorbig grin adica eu o recomand la toata lumealaughing)big grinbig grinbig grin sper ca te-am ajutat. daca vrei sa iti comanzi si nu stii cum ma poti contacta pe alex_adda247

| Alunuca a răspuns:

Ajuta foarte mult Retin-A, dar trebuie sa fi precauta cu el. O boaba de mazare de crema e suficienta pentru toata fata. Crema e fotosintetizanta, deci nu poti sta la soare dupa ce te dai cu ea(eu ma dau seara).
Daca mai ai cosuri(in special negre), initial o sa iti inrautatesca acneea, dar in 2 luni se vad rezultate.

| sloan30bianca a răspuns:

Eu mi-am facut infuzie cu musetelwinking

| soare a răspuns:

Stiam ca zinerit e bun