| smena a întrebat:

Cum pot trata ochii umflati si pungile?

8 răspunsuri:
| Jonsdottir a răspuns:

Ca sa scapi de pungile de sub ochii pune-ti o lingurita cu apa rece de la frigider pe cohi timp de 20-25 sec

| claudya a răspuns:

Cu pliculete de ceai fierte si racite aplicate pe zonele cu probleme... sau ochelari cu gel racoritor de la Avon sau din magazinele de cosmetice...sau la medic sa nu fie vreo alta problema...retentie de lichide, probleme renale, etc

| lily1970 a răspuns:

CALCULATOR 0.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcool 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul oftalmolog pentru a-ți prescrie o rețetă.
Comprese reci.
Pa, pa.

| DeeDee_1261 a răspuns:

E o reteta naturala dar e buna.Cu castravezii reci.Adica castravezii de la frigider.Ati pui in fiecare seara pe ochii felii de castravezii.

| azziza21 a răspuns:

Asa probleme am si eu dar folosesc o crema-gel super de la avon solutions(crema iluminatoare calmanta pentru ochi). costa 19lei. sunt ff multumita de ea

| dunarintu a răspuns:

Cu pliculete de ceai verde fierte si racite la frigider