| emaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cum sa fac sa am un machiaj natural si sa nu iasa in evidenta?

7 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Iti dai cu foarte putin fond de ten/ pudra, sau cel mai bun mod: daca ai probleme cu tenul te dai doar cu corector. putin rimel, care sa nu se observe si un fard bej sau maro( care nu se vede asa rau.)
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa faci o crema din checaip maioneza castraveti in machiaj si pe ochi si iti va vacea pielea fina

| Andreea_6958 a răspuns:

Iti dai cu fond de ten, daca ai probleme cu cosii, daca ai pielea curata si fara cosuri, te'as recomanda sa-ti dai doar cu pudra. putin rimel, si un lucui de buze, nu prea inchis, mai precis un gloss. sper ca te-am ajutat.
fundita?puppy dog eyes

| TotRoz a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......rfect.html
Sper sa iti placa si sa te ajute. Succesc., Pup.