| Kittttttttty a întrebat:

Cum sa imi aranjez parul sa imi stea super fain? D am breton pe o parte, si e brunet, ff lung, de obicei il intind. dar vreau freze fainebig grin care imi aratati? FUNDA pentru cele mai interesante:*

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Uita-te la aceste poze de pe site ca sunt foarte multe ideei bune si care arata foarte foarte frumos.

http://www.topsaloane.ro/_new_coafuri-par-lung.php

Sper ca te-am ajutat:*

| Mymymymmy a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images caz de nu merge linkul, dai la google la imagini si scrie:frizuri par lung si drept:Dapoi te uiti pe acolo si vezi ce iti place:*:X
FUNDITA?

| 孫燕姿 a răspuns:

Cam asa am si eu parul. acum depinde de stilu`. eu, de exemplu, imi prind parul in doua codite impletite, sau doar o coada impletita lasata pe umar (http://www.femeia.ro/......-0-18.png)
sau mi-l prind intr-un coc simplu.
Dupa ce faci bae, ti l-ai putea increti (fa-ti 2 codite impletite cat timp e parul ud si lasa-l sa se usuce asa) apoi puteti doar o coronita simpla in par... sper sa gasesti ce-ti place