| Ancuta7878 a întrebat:

Cum sa imi fac majoratu? >: ceva mai de >fite:

6 răspunsuri:
| AngelCrystals a răspuns:

Auzi nu ai mai pus o intrebere mai jos in care spune-ai ca ai 12 ani.Dc de gandesti de acum la majorat.

| xAndraax a răspuns:

Intr-un club ai putea sau la o terasa. Mai de fite ar fi. cu multe baloane, poze cu tine. un toort mare. ceva mai mult roz.

| oOSmileoO a răspuns:

Cand am zis ca esti pitzi am ziso serioslaughing

| Marghioalaa a răspuns:

Pai iti inchiriezi un club dăla dă fiţe,tort dă fiţe, mancare dă fiţe, invitaţi dă fiţe.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Inchiriaza un club

| Madalina285 a răspuns:

Cred ca oricine care implineste 18 ani si-ar dori sa sa-si serbeze ziua intr-un club de fite, ca si tine.Eu,una,mi-as face ziua la Bam Boo,cu un tort imens si multi, multi prieteni, pentru ca nu implinesti in fiecare zi 18 ani!