| puppy16 a întrebat:

Cum sa imi prind parul la balul bobocilor? nu concurez dar o sa fiu acolo pentru o prietena. Vreau ceva simplu..impletituri sau cevahappy funda!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Pierce_Khaterine_1997 a răspuns:

Depinde.daca porti o rochie poti sa ti-l lasi liberi si sa iti faci bucle iar daca mergi in pantaloni si esti inaltasi cu rul ling o coada simpla de cal in crestetul capului ar fi perfect sau daca esti cu parul mai scurt prindestil mai jos intr-o coada simpla si in fata lasa-ti o suvita pe care s-o impletesti si sa pui ca o bendita mai sus de frunte.Sau de ce nu sa itit faci doua coade sau mai milte incepand de sus pana jos in stil deala crazy. Sper ca te-am ajutat cat de catwinking

| adelinutza98 a răspuns:

Poti sa iti faci o coada de pestehappy..sau sa te impletesti in spicthinking ..na vezi tu..mai cauta pe googlekiss