Întrebare recomandată | Paine2222 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la banchet in a8-a? sunt baiat

9 răspunsuri:
| irina_8165 a răspuns:

Pai un tricou blugi tenesi...smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Depinde daca vrei sau nu sa iesi in evidenta. Daca vrei sa fi noncomformist poti opta pentru un costum cu o culoare mai vie( spre exemplu mov). Cei mai multi vor avea costum negru sau blugi, camasa si sacou.

| valentino52 a răspuns:

E simplu la baieti... te imbraci la costum.

| Andeuta a răspuns:

Depinde de stilul tau: Ai putea imbraca un costum sau daca nu blugi cu o camasi si o cravata mai larga pe gar si tenesi

| Jorah a răspuns:

Cu haine.

| DeKoniec a răspuns:

Te imbraci la costum

| LeeInNa a răspuns:

Eu cred ca ai putea sa te imbraci in stil korean.Un tricou subtire cu un model interesant pe el, un sacou subtire mai scurt la maneci sau suflecat, blugi stamti si bascheti.Asta e optiunea mea.
Sper ca ti-am fost de folos!

| P4raziT a răspuns:

Un costum, sacou negru, pantofi negri, camasa alba, cravata rosie.

| DragalinaAngel a răspuns:

Deci eu acu de banchet mi-am luat o pereche de blugi albasti cu un sacou (gri) o camasa albastra si in picioare tenesi simpli ( old star)... cam asta sper sa iti placa.