| Florinaa14 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la scoala... Eu am o uniforma la care trebuie sa purtam crevata rosie, vesta neagra, si camasa alba pantaloni de care vbrem noi dar nu stiu cum sa fac sa arat mai cool ...Am 10 ani sunt cam mica dar sunt curioasa cu ce sa pot asorta aceste lucruri oribile pentru a deveni coool.

12 răspunsuri:
| AlinnutSsa a răspuns:

Poi acum scuze ca fac misto... dar mai intai invata sa scrii corect si dupa sa te imbraci "cool" big grin

Poi cand mergi la scl nu e nevoie sa fi "cool" doar mergi la scoala nu la discoteca laughing

Poi stiu si eu cum e uniforma blushing

Colegele mele nu numai ca vin "sexy" si "cool" dar pe langa asta isi fac genele de aici pana la buc laughing si se dau cu creion sub oki de zici ca sau luat la bataie laughing, un par ff coafat :O

Si tu inca esti mica nu deveni deja o "panarama" imbracate cu uniformawinking cand vei fi mai mare vei vedea

succes :*

ps am 12 ani euwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Florinaa14 explică:

Cravata scuze si vrem nu vbrem.

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Pune-ti o insigna rosie pe vesta+
Cizme lungi albe sau negre+
un lantisor negru+
blugi negri sau albastri
__________________________________________________________

voilahappy

| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai poti sa-ti pui o funda pe vesta sa o prinzi cu ac de siguranta poti sa-ti pui insigne, poti sa-ti pui nasturi colorati pe vesta, poti sa-ti faci forme din material adica inima, stea si sa le cosi.Fi cat mai trasnita :* si asa vei fii cool si faina ascultama pe mine pentru ca si eu am uniforma si am arata cool chiar cea mai cool si poti sa-ti pui o esarfa misto si sa iti prinzi parul cu agrafe colorate sau elastice funda?

| Crisa_7503 a răspuns:

Baraised eyebrows, la 10 ani, imi lua mama ce vroia ea si nu stiam ce-i aia sa fi cool.Da' stiam sa scriu x_X.
Hai ba, ce naiba, la 10 ani vrei sa fii cool?!
La 20 cum mai vrei sa fii? straight face
Si ca sa nu intrebi, am 14 ani;*.
Si da, acum ma-mbrac cu ce vreau eu ^^.

| aanndreea_4848 a răspuns:

Sincer. nu poti sa faci nimic cu oribilitatile alea :-& laughing
si la mine la scoala sau dat uniforme dar nimeni nu le poartaa
dar totusi la 10 aniihappy
@strumfii : cata dreptate ai laughing
hmm ai putea arata cat de cat cu niste blugi skinny de dif culori si in pic cu niste ugg uri sau mai inc cand o sa fie mai cald cu niste conversi. mrg cu camasaa si cu vesta... :-&&

| babaliba a răspuns:

Cauta combinatii... poate o esarfa, pantaloni diferite culori, ma rog rosul merge aproape cu orice.fii creativa.o palariuta cevalaughing

| andreea9401 a răspuns:

Sti cred ca pentru scoala tinuta e destul de ok...mai ales la varsta tawinking

| andreea_1494 a răspuns:

Pai draga mealaughing pai incearca sa porti niste blugi nergi conici ia-ti o camasa alba frumoasa cool care iti place tie si o vestuta cool care se poarta acum :*sper ca te-am ajutat

| tedyteo a răspuns:

Pai si eu am uniforma dar mereu am o esarva noua, sau ceva nou ce nu ai celelalte pentru a iesi in evidenta

| dianaprodan a răspuns:

Pentru scoala tinuta e foarte potrivitahappy