| L0ve a întrebat:

Cum sa ma imbrac luni?(prima zi de scoala)
si cum o sa fie vremea?

5 răspunsuri:
| illydiamond a răspuns:

Am mai prezentat aceste tinute la cineva, le-am pregatit pentru ca fetele sa se inspire. Daca iti place ceva si inca mai poti sa faci cumparaturi pentru scoala nu ezita sa mergi la cumparaturi, deoarece am folosit obiecte usor de gasit, chiar daca nu sunt identice. http://vremea.ido.ro/ Alege judetul si iti va da vremea pe 10 zile :)

| Pirkko a răspuns:

Ma duc sa-mi consult globul de cristal si revin sa-ti raspund.
A propos, la Honolulu va ploua...

| ZvT a răspuns:

Te imbraci cu ce ti-a cumparat mamica si te uiti la meteo.

| Isabellla a răspuns:

Depinde din ce oras esti daca scoala\liceul tau necesita o uniforma pe aceea o vei imbraca dar daca nu te poti imbraca cum vrei si cum te simti bine.happy