| Daria a întrebat:

Cum sa mai imi fac parul? Il am cret, cam pana la umeri, castaniu inchis.Am bucle medii si bine definite.De obicei mi-l las desprins, imi prind cateva suvite in spate si il las pe umeri, il prind in coada intr-o parte, 2 codite, chiar si codite impletite.Chiar nu mai am idei. Orice idei sunt bine venitehappy

2 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Desi beneficiaza de sprijinul constant al unei echipe de profesionisti in ale stylingului, vedetele opteaza destul de des in ultima perioada pentru coafuri usor de realizat si adaptabile si unui context office sau de zi. Plecand de la o tunsoare adecvata structurii capilare, poti incerca oricare dintre coafurile propuse de Karena si inspirate din ultimele aparitii pe covorul rosu ale vedetelor de la Hollywood. http://www.karena.ro/......ile_de_par

| alexandra_8659 a răspuns:

Incearca www.divahair.ro;) Acolo gasesti rezolvari in toate domeniile. :)