| Cineva_3777 a întrebat:

Cum sa scap de matreata? straight face
Adica... aseara am facut baie si azi dimineata mi-a aparut matreata happy (Si am folosit sampon Clear antimatreata care am auzit ca e bun oh go on)
Vreau niste metode naturiste daca se poate dar de la cineva care chiar a incercat si a vazut ca funcioneaza happy
Multumesc!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probeaza hs ala e cel mai bun si vei vedea rezultatele.

| membrugirl2010 a răspuns:

Sapun cu sulf e bun, doar ca-ti lasa parul putin mai ciudatel.

| educatie2021 a răspuns:

Schimbati samponu si cu siguranta o sa dispara matreata... iti trebuie un sampon care sti ca l-ai mai folosit si nu iti face matreata.Ti-as recomanda sa incerci m-ai multe si sa alegi unu singur

| deeapitik1 a răspuns:

Sapunu de casarolling on the floor presupunbig grin

| MuMoAsA_7187 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, eu am folosit:sampon de la oriflame pentru matreata cu papaya şi nu mai stiu ce era si de la avon un tratament pentru matreata si chiar au functionatbig grin

| Diabolik_4930 a răspuns:

Nu mai folosi tot ce auzii tu ca e bun, ia unu simplu, poate nu sunt pentru tine celelalte

| ionela121 a răspuns:

Sampon de urzica e natural nu e scump si chiar functioneaza sau alt sampon care stii ca l-ai mai folosit