| Mandy a întrebat:

Cum sa slabesc in zona abdominala? Credeti ca abdomenele sunt desdtul de eficiente? ce alte metode mai stiti? fundita

Răspuns Câştigător
| ßobolina a răspuns:

Fa abdomene zilnic, de la putin la mult pentru a nu face febra musculara adica Luni -20 Marti-30 etc
I-ati o crema pentru regenerarea pielii dupa slabire, bea lichide, mananca regulat: dimineata, pranz, seara, mese sanatoase si mai putine grasimi. Incearca sa lasi ciocolata (doar o bucata pe zi pentru energie)

Daca te tii de astea, vei slabi.
Succes

4 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Nu poti slabi doar in zona abdominala. ori slabesti peste tot, ori deloc.
fa exercitii cardio, abdomene, bicicleta thinking

| Paty3 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
Incearca-le. Merita iti zic eu. Si abdomenele sunt eficiente. Multa bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a slabi in aceasta zona, te vor ajuta urmatoarele exercitii:
Pentru partea superioara a acestuia:
-http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48 (o modalitate mai simpla de a face abdomenele)incepe cu 20-30 si avanseaza pe parcurs la 50. Fa-le o data la doua zile(pentru a evita febra musculara si intinderile musculare).
Pentru partea inferioara:
-http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related incepe cu 50(sunt foarte usoare)si avanseaza pe parcurs la 100.In rest procedezi exact la fel ca si in cazul celuilalt exercitiu abdominal.Succes.

| varcolaccc a răspuns:

Iti spun eu o metoda, leagati o folie de plastic transparenta si punea in zona respectiva, leag-o si alearga cat poți de mult pe zi si ai sa vezi rezultatewinking