| adina_6778 a întrebat:

Cum sa-ti schimbi culoarea ochilor?

Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

Buna pai poti sa iti pui lentile de contact.si vei avea ce culoare vrei tu doar vezi ca trebuie sa ai grija ca lentilele sunt f. sensibilele seara trebuie sa ti le scoti si dim sa ti le pui ieri dar ottusi nu sunt scumpe ajung pana la 3 mil.

5 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

Pai lentilele de contact sunt forma ideeala...

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Cel mai simplu modlaughing
lentileelaughing))
Ce culoare vrei.

| adina_6778 explică:

H,h buna.
Foaaarte simplu! iti pui lentilalaughing

| adina_6778 explică:

Mmmmmmmmm

| Alex9_4287 a răspuns:

Exista o clasa de medicamente utilizate in oftalmologie numite analogi de prostaglandine ce pot schimba culoarea ochilor. Acesta categorie cuprinde urmatoarele medicamente: Xalatan, Travatan, Lumigan. Ele sunt administrate zilnic pentru efectul lor de scadere a tensiunii intraoculare de catre persoanele diagnosticate cu glaucom, iar in timp au fost remarcate doua efecte secundare: schimbarea culorii ochilor (in albastru si este permanent) si cresterea genelor.