| SweetyღGirl a întrebat:

Cum scap de puncte negre?

7 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Du-te la cosmetica.

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

La salon. faci o cosmetica, stai sub abur si apoi o lasi pe fata de acolo sa iti scoata fiecare punct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand plasturii pentru puncte negre. Gasesti in farmacie. Eu am luat decat o bucata pentru ca nu credeam ca sunt buni, dar chiar m-au uimit. Am dat vreo 2 lei 50 pe unul. Si uite iti mai dau un link sa te uiti si la aceasta metoda pe care de altfel, iar am folosit-o si a fost efieicenta!
http://www.youtube.com/watch?v=WjaZeamT4wA&feature=g-like

| eusebiu99 a răspuns:

Http://www.ecumsa.ro/ingrijire-personala/cum-sa-elimin-punctele-negre Vezi siteul acesta mie mi-a fost de folos:*:*:**:

| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Si eu aveam o gramada, acum 2 zile o prietena mi-a aratat un mic truc, intr-un borcanel, canuta, pahar(transparent) se pun 2-3 linguri cu varf de malai(un malai mai mare nu acela fin) si o lingura de bicarbonat de sodiu, se amesteca foarte bine iar apoi pe fata umeda se aplica prin "frecare" in zonele cu probleme, eu aveam pe nas si barbie si in astea 3 zile in care mi-am facut aceasta"masca" chiar m-am bucurat, se poate observa imediat cum dispar.Bafta si tie

| LorrexD a răspuns:

Le scoti cum scoti un cos. Daca nu vrei asa, poti cumpara o crema vishy.