| Daria00 a întrebat:

Cum se aplica spray-ul cu protectie termica pentru par? Pe parul umed, sau imediat inainte de folosirea placii?

3 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Eu recomand inainte de folosirea placii, atunci e proaspat aplicat inainte de caldura termica ce l-ar putea afecta.
Eu il aplic cu cateva minute inainte de a folosi placa.
Seara frumoasa iti doresc happy!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Imediat inainte de folosirea placii, dar sa fie uscat parul

| Deea_2349 a răspuns:

Buna, Daria! Depinde de produs... De exemplu, spray-ul meu poate fi aplicat si pe parul umed, dar se poate si inainte de folosirea placii. Eu ma dau cu 5 minute inainte. Te pup!