| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cum se fac acele codite impletite cu ata?

Răspuns Câştigător
| YesOMG a răspuns:

Http://1.bp.blogspot.com/......odite2.jpg
ceva cam asa?
daca asta vrei sa faci, iei o suvita si iei prima culoare care o vrei. faci un nod cat mai aproape de radacina si incepi si invarti firul in jurul suvitei...cand vrei sa schimbi culoarea legi noul fir de cel vechi si continui sa invarti in jurul suvitei.iar cand ajungi la capat faci un nod normal. sper ca asta te ajuta:)
PS:Mai bine rogi pe cineva sa ti-o faca, pentru ca dureaza ceva timp si s-ar putea sa te doara mana
- iti poti comanda... sau sa iti iei un aparat care invarte ata aceea pe suvita de par, si e simplu si rapid. Aparatul nu costa mai mult de 100 lei. :*

2 răspunsuri:
| Meowww a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url
Sper sa te ajute aceasta pagina. De aici se comanda.

| MoZila15 a răspuns:

Pui ata respectiva pe una dintre suvite si impletesti asa.