| Jinxy a întrebat:

Cum se face o bentita d.aia hippie? sunt pasionata de hippie-oti si as vrea si eu o bentita din aceeabig grin
fundoibig grin

2 răspunsuri:
| NiceBrownEyes a răspuns:

Eu am taiat o curea...in fasii mai subtiri. sau groasse depinde cum vrei si le-am impletit. apoi am luat masurile...am pus elestic la capete.si le-am cusut.mi-a iesit foarte bine. poti incerca

| SayWhat a răspuns:

Si eu mi-am facut una. Trebuie sa fi practica.
Eu am luat un siret, si i-am taiat capetele. L-am cusut la ambele capete ( dupa ce am luat masurile, bineinteles ) si mi-am facut si eu una.