| Denisuk21 a întrebat:

Cum se face o comanda dintr-o brosura Avon pentru un produs? Livrarea costa bani sau e gratis?

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Gaseste un reprezentant Avon ( nu cred ca nu gasesti, sunt peste tot) si ii dai comanda si nu vei plati transport. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O comanda la Avon se face asfel:
1.Rasfoiesti paginile catalogului si decizi ce vrei sa comanzi
2. Dupa ce te-ai decis asupra a ceea ce vrei sa comanzi discuti cu reprezentantul(ceea care ti-a dat brosura) si ii dai comanda
3.Reprezentanta iti va spune cand iti vor veni produsele(in functie de data in care depune ea comanda)---tot atunci(cand/dupa ce primesti produsele trebuie sa aduci si banii)

**Livrarea este gratis deoarece produsele iti vor fi inmanate de catre reprezentantul la care ai facut comanda!

| djdani2010 a răspuns:

Trebuie sa gasesti o reprezentanta avon.
Ea iti va face comanda.
Nu, nu platesti transport.

| mikamihaela a răspuns:

De obicei daca ai comanda sub 50 de lei transportul costa 12 lei.Recomandare:du te la un reprezentant AVON si roaga l sa ti faca comanda si nu mai platesti transportul.