| Ingognito a întrebat:

Cum se numesc pantalonii de trening care te prind la glezna? Vreau sa imi mai iau niste pantaloni si ma gandeam ca au si eu o denumire doar nu ma duc si zic " vreau si eu pantaloni care te prind la glezna" happy

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai bine este chiar sa le explici astfel vanzatorilor ce doresti.
Cei care vand la tejghea nu e sigur ca vor cunoaste denumirile de "moda", dar daca le explici detaliile, atunci vor recunoaste marfa, daca o au.

| darrio2007 a răspuns:

Au elastic jos. Probezi si vezi daca iti plac.