| Serendipity17 a întrebat:

Cum se numeste accesoriul acela care se pune la costumul de baie, care se pune peste slip, ca un fel de prosop legat intr-o parte? si unde gasesc?

Răspuns Câştigător
| Andreiutz_4276 a răspuns:

Se numeste pareo.De cumparat, nu stiu. Poate la magazine de lenjerie, sau intr-un timp avea si la Avon. Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Pati incerca si cu o esarfa happy

| Loly_9853 a răspuns:

Se numeste pareo...pe care il iei deodata cu cosumul de baie... daca nu poti sa incerci cu o esarfa asortata daca despre asta e vorba. happy

| ancutsa410 a răspuns:

Aia se ia odata cu costumul de baie, unele au, unele nu.

| Koody5 a răspuns:

Este o fustita care face parte din costum...il gasesti doar daca are costumul asa... fundita?

| Pitica :X a răspuns:

Se num pareo laughing se gaseste la costumele de baie

| LoVeLy_3874 a răspuns:

"pareo"... si se gasesc la magazinele de costume de baie sau la cele specializate!"pareo" se numeste...