| Summer09 a întrebat:

Cum se numeste tunsoarea lui Liviu Varciu fiindca as vrea sa adopt aceasta tunsoare dar nu stiu exact cum sa ii spun frizerului sa ma tunda aveti idee cum se numeste sau cum sa ii explic fara sa fiu nevoit sa ma duc cu poza la el:))... http://www.showbiz.ro/tv/7859330-liviu-varciu-risca-sa-r amana-pe-strazi
exact ca in imagina de aici sa am bretonul intr-o parte fara sa fiu nevoit sa imi dau cu ceara sau fixativ sa stea asa cine are idee vot si funda de la mine

Răspuns Câştigător
| oannamikutza a răspuns:

Simplu! happy trage la imprimanta o poze cu tunsoarea din fata, spate si lateral si va sti sigur sa te tunda. fundita? big grin

2 răspunsuri:
| skrtelmrs a răspuns:

As vrea si eu sa ma tund ca el.insa nu gasesc poze din lateral si spate.te rog daca poti sa le afisezi.mc

| floryn05 a răspuns:

Te duci la frizer si i spui sa te ia in lateral si la spate scurt de tot cam la 1 si din breton sati ia doar putin,, mare chestie! funda?