| iuandfto a întrebat:

Cum se numestea coafura din imaginea asta http://4.bp.blogspot.com/......tyles1.jpg M-ar interesa numele coafurile pe care le poarta cei emo.

2 răspunsuri:
| ĿФsт a răspuns:

...pai numele acestor frizuri se numeste punk sau emo ...nu prea conteaza, daca vrei si tu la fel, du-te cu poza la coafor ca sa nu incurce aia elementele cum a facut la mine!

| nodeerskulls a răspuns:

Par in scari pronuntate cu breton inclinat, mai lung spre stanga. Cred ca tipa a aplicat vreun produs pentru volum si dup-aia fixativ ca sa stea asa pufos.