| Rux_5597 a întrebat:

Cum sunt produsele Kallos? Ati incercat vopseaua de par?

11 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Multa lume spune ca sunt profesionale, insa mie nu imi par deloc. Am avut o masca extraordinar de proasta, mi-a cazut jumatate din par de la ea. Nu am mai folosit de atunci. Raman la parerea mea, si anume, ca trebuie sa investesti mult in imaginea ta, iar produsele de la Kallos sunt de o calitate mai mult decat mediocra. Pana la urma, dai niste bani, dar stii ca nu te nenorocesti! happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu folosesc demult vopseaua Kallos si sunt foarte multumita. Depinde de parul fiecaruia ca un anumit produs sa fie ori foarte bun si util, ori sa-ti faca mai mult rau.

| EUSIATIT a răspuns:

Paris a spus ca nu e bine eu am folosit si inca mai folosesc vopseaua dar nu am avut pb. poate celelalte produse nu sunt pe masura asteptarilor eu sunt muntumita de vopsea

| carminaburana43 a răspuns:

Sunt vanzatoare la produse cosmetice si pot sa afirm ca sunt f. bune si cautate, mai ales balsamul de par e foarte buna.

| ioana_5244 a răspuns:

Sunt foarte bune:X sa stii... chiar folosesc multe produse de la ei fixativ, balsam, ulei pentru intins parul si sunt multumitahappy

| OnWeed a răspuns:

Eu am incercat balsamul de la ei si am fost destul de multumit. Dar eu, fiind baiat, nu am parul prea mare si poate conteaza si asta.

| Rallu_3508 a răspuns:

Eu folosesc balsam Kallos si este destul de bun.

| mada. a răspuns:

Balsamul este foarte bun, deci cred ca si produsele de vopsit sunt la fel si in plus, sunt si accesibile ca pret, din cate am inteles:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De catva an ma vopsesc cu produse Kallos, la inceput au fost foarte bune, de doi ani nu ma au aceeasi cvalitate, trebuie sa ma vopsesc la 1 luna si nu mi se pare normal pentru ca pretul nu este mic, vopsea de unghii proasta foarte proasta, produsele sunt proaste, nu cumparati, nu mai sunt ceea ce au fost candva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fana Kallos pe vecie. Numai cu vopsea de la ei ma fac... e buna, culorile super, si cel mai important nu distrug parul. Mastile sunt super oki, eu folosesc masca cu placenta si stau minim 2 ore cu ea. dupa vreo 2 luni de folosire timp de 2 ore o data la 4 zile, pot spune ca nu imi mai cade parul si e chiar mai tare...culorile sunt exact ca in catalog! fixativul? no comment! tine 3 zile fara probleme! si ce mai recomand este serul pentru varfuri, e foarte bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am folosit serul pentru varfuri despicate si sunt f multumita, nu lasa parul uleios asa cum am patit cu alte produse de marca