| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imbracati de obicei pentru duminica la Biserica?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În ținută decentă, atunci când merg.
Nu am program duminical bisericesc.
Pe Dumnezeu îl am în suflet.
Pa, pa.

| AikkoxD a răspuns:

Nu merg duminică la Biserică. Poate la nu ştiu ce slujbe importante, şi atunci îmi iau jeanşi + un tricou + hanorac/geacă + converşi. Culori închise.

| Bondarel99 a răspuns:

Cat mai simplu...blugi/pantaloni,un tricou sau bluza si cardigan sau plovoras peste, o geaca subtire(depinde de vreme) s gentuta poate... tenisi sau ghete.

| zurick a răspuns:

Nu prea merg, dar cand merg nu ma imbrac strident, ca nu merg la petrecere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Logic că mă îmbrac decent, doar nu mă duc la discotecă.
Te pup!

| Mangustă a răspuns:

Esti nebun?! Popa vine la 10 dimineata, iar biserica e la 90 pasi departare (numarati). Cum sa am timp si sa ma scol si sa ajung acolo pana la final?

| KinderBeiib a răspuns:

NU merg la biserica.Sunt satanista!

| bonbonica a răspuns:

Pai tu esti fata cred de credinta ortodoxa trebuie sa ai broboada maiou sau pulover nu conteaza dar simplu dar neaparat fusta asa este legea lui dumnezeu
eu asa ma imbrac

| bonbonica a răspuns:

Dca esti de religie ortodoxa iti eai o broboada in pulover sau asa ceva si fusta nu mai scurta decit la genunchi asta e legea lui dumnezeu totul inchis
la culoare

| oLivy a răspuns:

De obicei ma imbrac casual la fel si la bisericahee hee